Ukážka strany

Toto je vzorová stránka. Je odlišná od blogu, pretože zostane na jednom mieste a zobrazí sa vo vašej navigácii na stránkach (vo väčšine tém). Väčšina ľudí začína stránkou O nás, ktorá ich predstavuje potenciálnym návštevníkom. Mohlo by to vyzerať nejak takto:

Ahojte! Cez deň pracujem ako poslíček na bicykli, po nociach robím najlepšie drinky v príjemnom bare a toto je moja webstránka. Bývam v Trenčíne, mám škrečka Igora a niekedy mám rande aj so svojím mestom (nejdem do baru ale napr. len tak chodím).

…alebo niečo takéto:

Spoločnosť XYZ Doohickey bola založená v roku 1971 a odvtedy poskytuje verejnosti kvalitné služby. Nachádza sa v meste Gotham City, XYZ zamestnáva viac ako 2 000 ľudí a robí všetky druhy úžasných vecí pre komunitu Gotham.

Ako nový používateľ WordPress môžete prejsť na vašu nástenku, zmazať túto stránku a vytvoriť nové stránky pre váš obsah. Bavte sa!

Pomoc planéte Alia

Nové vonkajšie únikové hry už čoskoro

Pripravujeme pre Vás nové hry rôzneho zamerania, náročnosti aj na rôznych miestach. Ďalšie tituly už čoskoro.

Sledujte nás, alebo sa prihláste na odber noviniek a budete mať prehľad o všetkom zaujímavom čo pre Vás pripravujeme medzi prvými.

Hľadáme akčných hrdinov

Tajomná truhlica Bratislavského čerta

UJEB

Obyvatelia planéty Alia potrebujú pomoc. Nebude to jednoduché, avšak ako protihodnotu ponúkajú informácie, ktoré môžu pomôcť a možno aj zachrániť životné podmienky na planéte Zem.

Spoznajte Bratislavu úplne inak. Prejdite sa najkrajšími zákutiami jej starobylého centra, dotknite sa jej histórie. Získajte 9 kľúčov na otvorenie truhlice, v ktorej Bratislavský čert pri svojom odchode z mesta zanechal záhadný odkaz.

Bratislava

cca 6km / 4 km

Bratislava

cca 3 km

cca 2 – 3 hod.

1 – 6 (odporúčané)

cca 2 hod,

1 – 6 (odporúčané)

44.- Euro

44.- Euro

5/5
5/5