Pre partnerov

s kým radi začneme spolupracovať?

partneri/ Sponzori hier

Dajte vonkajšej únikovej hre svoje firemné farby, staňte sa jej súčasťou - či už jej grafického, alebo obsahového spracovania, buďte časťou jej deja.

zaujímavé prevádzky

Máte prevádzku na zaujímavom mieste, chcete byť jedným zo stanovíšť hry? Chcete aby hra hráčov priviedla priamo až k Vám?

autori únikových hier

Máte zaujímavý nápad na hru vo Vašej lokalite? Chcete byť autorom hry? Chcete osloviť priateľov/ rodinu s Vašou vlastnou hrou?

máte komu naše hry ponúknuť

Vítame každú efektívnu a férovú cestu, ktorou môžeme klientom sprostredkovať viac zážitkov a zábavy.

napadlo vás čo nás zatiaľ nie

Dostali ste zaujímavý nápad, ktorý my zatiaľ nie? Chcete sa spojiť s najlepšími a premeniť svoje predstavy na fungujúcu realitu?

Prečo sa stať partnerom Funtrek.sk?

Únikové hry sú naše hobby. To čo robíme, robíme radi. Miesto na trhu si nehľadáme dampingovými cenami, ale smažíme sa prinášať na náš trh nové a to najlepšie, čo je vo svete „k mániu“.

Domnievame sa, že je čas otvoriť sa spolupráci s s partnermi a túto možnosť ponúkame aj Vám.

Hoci tematika unikania a útekov je stará ako ľudstvo samo, vznik escape room/ únikových hier v našom ponímaní je paradoxne veľmi nedávna záležitosť a datuje sa až od tohto tisícročia. Napriek tomu už v roku 2019  existovalo celosvetovo podľa konzervatívnych odhadov viac ako 60.000 escape room a ich počet neustále narastá.  To asi majviac vystihuje záujem o túto oblasť. Partnerstvom s GoEscape.sk máte možnosť profitovať na tomto úspechu s najlepšími.

Priniesli sme k nám tie najinovatívnejšie formy escape room/ únikových hier:

  • ako prví a v čase písania stránky jediní sme začali s únikovými hrami vo virtuálnej realite. Navyše prevádzkujeme výhradne hry absolútne špičkovej kvality a to v celosvetovom meradle.
  • Priniesli sme tímové online únikové hry a to hneď niekoľko rôznych tipov, takže vybrať si môže naozaj každý.
  • Ako prví a v čase písania webu jediní  sme u nás začali s vonkajšími únikovými hrami. Ich ponuku sa chystáme neustále rozširovať čo do tematiky, náročnosti, lokalít, zamerania. Práve toto je oblasť kde vidíme potenciál pre spoluprácu so zaujímavými partnermi.

Predstavte si, že si každý hráč hry vo Vašom meste stiahne hru s brandingom Vašej firmy, alebo dokonca že Vaša firma bude súčasťou deja hry. Alebo si predstavte, že jedno zo stanovíšť hry bude Vaša prevádzka/ dielňa/ stánok. 

Kreatívnejší, inovatívnejší a zaujímavejší spôsob reklamy asi tak ľahko nevymyslíte. Žiadne otravné reklamné vsuvky, ale hráč s Vami prežije rádovo hodiny svojho veľmi príjemne a zábavne stráveného času.

Máte zaujímavý nápad na vonkajšiu únikovú hru vo Vašom regióne? Poďme ju dať spolu do kopy. Máme know how, skúsenosti, sme platformovo nezávislí. Splňte si svoj sen a profitujte na tom.

Radi by ste rozšírili okruh zákazníkov, chcete osloviť niečím výnimočným, hodili by sa Vám do portfólia vonkajšie únikové hry? 

Spojme sily a rozdajme klientom ešte viac radosti a zábavy.