Úderná jednotka Budzogáň - nábor

Základné parametre hry:

 • Miesto hry: Bratislava – Dunajské nábrežie
 • Náročnosť: ľahká – úlohy spočívajú jednak v hľadaní indícií a informácií, ale užijete si aj ľahšie rébusy/ šifry a môžete sa tešiť aj na nejaké výzvy :-).

  Ak sa Vám zdá byť niektorá úloha príliš zložitá, alebo Vás nenapadá riešenie, alebo preferujete jednoduchšie hry, máte k dispozícii pomôcky. Prvá pomôcka Vás nasmeruje v riešení, ale stále ponecháva priestor pre Vaše úvahy a aktivitu, druhá už obsahuje riešenie.

 • Trvanie: cca 1,5 hod.
 • Dĺžka: cca 3 km
 • Počet hráčov v tíme: 1-6 (odporučený)
 • Hodnotenie: 4,95 / 5
 • Cena: 44.- Eur
UJEB

Príbeh:

Skupina vysoko nadaných amatérskych nadšencov, vedomých si bezpečnostných hrozieb o ktorých oficiálne vládne orgány nemajú ani predstavu, sformovala pred časom supertajnú organizáciu. Dali jej názov „Úderná jednotku Budzogáň“ (skratka ÚJEB). Tvoria ju skutočné „mozgy“ z oblasti bezpečnosti, techniky, prírodných vied, informačných technológií, … a dnes už disponuje veľmi slušnými informačnými zdrojmi a technickým vybavením. Žiaľ v tíme stále chýbajú agenti – akční hrdinovia, ktorí by misie realizovali „v poli“. 

Zúčastnite sa konkurzu na nových agentov. Ak obstojíte budete mať tú česť a privilégium slávnostne zložiť sľub a vstúpiť do radov agentov Údernej jednotky Budzogáň.

Nájdete v sebe dostatok odvahy, vytrvalosti a dôvtipu? Ak áno, poďme na to, prijímacia skúška môže začať. Ako prekvapenie čaká na úspešných adeptov aj malá odmena od nás.

Hra je určená pre tímy, ktoré chcú stráviť čas v príjemnom prostredí revitalizovaného staromestského nábrežia Dunaja netradičným spôsobom, zažiť pritom dobrodružstvo a vzrušenie z objavovania a bádania, prípadne si aj zasúťažiť. Preferujú dynamiku kombinovanú s ľahšími hádankami a rébusmi a uprednostňujú kratšie hry. Ak si chcete zahrať niečo dlhšie, celá táto hra je obsiahnutá v prvej časti hry “Hľadáme akčných hrdinov”.

Pozor:

Hra “Úderná jednotka Budzogáň – nábor” je obsiahnutá v prvej časti hry “Hľadáme akčných hrdinov”. Ak ste túto hru už hrali, odporúčame zvážiť nákup inej hry.

Pomoc planéte Alia

získali ste práve skvelý tip na darček?

Vonkajšia úniková hra je vynikajúci nápad a skvelé prekvapenie, ale to nie je všetko. Máte možnosť navyše:

 • vložiť do hry tematický obsah (meno obdarovaného, osobnú gratuláciu)
 • upraviť grafiku (fotku obdarovaného, tematické obrázky, tematická grafika …)
 • vložiť špeciálnu úlohu menovite pre obdarovaného

všetko priamo do aplikácie. Teraz môžete sledovať, ako vyzerá nehrané prekvapenie 🙂